Efektiivne suhtlemine mürarikkas keskkonnas

ScanAuris on ainuke omalaadne ettevõte Põhja-Euroopas ning Baltimaades, kes kasutab isikupärastatud kuulmiskaitsevahendite valmistamisel – täpsemalt kõrvajäljendi võtmiseks – 3D skannerit.

On lugematu arv ameteid, kus inimesed puutuvad pidevalt kokku valju heliga mis ajapikku tekitab erinevaid ebamugavusi ning põhjustab kuulmiskahjustusi. Töö iseloomust sõltuvalt ei saa igaüks kanda tavalist kuulmiskaitset, näiteks vaht-kõrvatroppe või kõrvaklappe, sest nad peavad olema võimelised selgelt kuulma tööjuhiseid ja/või suhtlema klientidega.

Erinevalt tavapärasest kuulmiskaitsevahendist vähendavad ScanAuris kõrvatropid dB taset ilma, et see kahjustaks üldist helikvaliteeti. ScanAuris vähendab teie töökeskkonna helitugevuse turvalisele ja mugavale tasemele võimaldades samal ajal selgelt kuulda sõnu ning seeläbi kolleegide ja klientidega hõlpsalt suhelda.

“AurisInteract” sobib sulle, kui töötad:

AurisInteract filtrid alandavad heli 16dB võrra, mis muudab Sinu akustilise keskkonna mõnevõrra vaiksemaks ning vestlusele keskendumise palju lihtsamaks.

AurisInteract

Toote hind: 160€ (km-ga)