KKK (Korduma Kippuvad Küsimused)

Kuidas tooteid hooldada?
Silikoonist kõrvatroppe võib puhastada sooja vee ning seebiga. Alternatiivina võib peale pihustada isopropyl alkoholi.
Kui kaua mu silikoonist kõrvatropid säilivad?
Keskmine eluiga täiskasvanutele valmistatud kõrvatroppidel on 4-5 aastat. Kõrvatroppide säilivusaeg sõltub nii nende hooldusest (puhastamine) kui ka kõrva kuulmekanali struktuuri muutustest.
Kas skanneriga jäljendi võtmine on ohutum kui traditsiooniline jäljendi võtmine? (jäljendmassiks nt. polüeeter)

Jäljendi võtmisel traditsioonilisel meetodil sisestatakse kõrva kuulmekäiku jäljendimaterjal ning selle tahkumisel see eemaldatakse. Sellega kaasnevad erinevad ohud. Näiteks võib valearvestus lõppeda trummikile purunemisega. Litsentseerimata ning väljaõppeta isik ei oska teha ka vastavat diagnostikat, mis protseduurile eelnema peaks, et olla kindel, kas jäljendi võtmine on ohutu. Sellisel viisil jäljendit tohib tegelikult võtta ainult kõrva-nina-kurguarst. Kui kuulmekanal on kitsas, võib juhtuda, et materjali tahkumisel jääb jäljend sinna kinni. Kinni jäänud jäljendi eemaldamiseks tuleb klient saata arsti vastuvõtule ning sealt edasi operatsioonile, et kirurgilisel teel jäljend kõrvast eemaldada.

Meie 3D skannerit kasutades neid riske ei eksisteeri, sest 3D jäljend kõrvast võetakse digitaalsel kujul laseriga. Skanneriga saadud jäljend on ka 30% täpsem, kui traditsioonilisel viisil võetud jäljend.

Mis juhtub, kui kaotan ühe kõrvatropi?
Kõrvatropi kadumisel võta meiega ühendust. Hoiustame 3D mudelit Sinu kõrvast ja selle struktuurist enda andmebaasis kuni kolm aastat. Selle põhjal on võimalik valmistada kaotsi läinud tropi asemele uus.
Kui pikk on garantiiaeg?
Tootele kehtib kaheaastane garantiiaeg.
Kuidas ma oma kauba kätte saan?
Paneme Sinu kõrvatropid teele SmartPostiga. Vali endale lihtsalt sobiv pakiautomaat. Paki saatmine on Sinu jaoks Eesti piires tasuta.
Kui kiiresti valmib toode ning kui kiiresti jõuab see minuni?
Peale skaneerimist toodame Sinu uued kõrvatropid valmis 3D-tehnoloogia abil Eestis, ScanAuris laboris. Tööstus- ja ehituskõrvatropid laseme toota meie partneritel Ungaris, kuna nii saame võimaldada vastava EU sertifikaadi . Skaneerimisest kuni toote kättesaamiseni kulub aega keskmiselt 10 tööpäeva.
Kui kaua võtab aega skaneeringu teostamine?
Kõrvade skaneerimine võtab aega umbkaudselt 10-20 minutit.
Kas kõrvapõletikuga on võimalik siiski skaneeringut teostada?
Kui kõrvad on tänu rohkele vaigule ummistunud või esineb infektsiooni võimalus, ei tohiks kõrvu skaneerida. Kui tuled meie juurde skaneeringule ning avastame, et mingil põhjusel ei ole võimalik Sinu kõrvu skaneerida, suuname Sind vastava arsti juurde, kes hindab Sinu kõrvade seisukorda ning annab edasised juhised, kuidas edasi toimida.