Kvaliteetne kaitse Sinu kõrvadele

Meie kõrvatropid laskmiseks, edaspidi AurisImpulse kõrvatropid, on loodud kasutamiseks laskespordi harrastajatele, jahimeestele, sõjaväelastele, korrakaitsjatele ja tegevväelastele. AurisImpulse kõrvatropid sisaldavad spetsiaalseid patenteerituid, CE sertifikaadiga filtreid, mis alandavad automaattulirelvast, poolautomaattulirelvast, suurtükist ja muudest lõhkeainetest tekkivat impulssmüra. Tropid sisaldavad sertifitseeritud filtreid, mis suudavad ANSI standardi järgi summutada kuni 166dB kõrguse impulssmüra 33dB võrra madalamaks. Keskkonnas kus on vähe müra või hetked lasketiirus mil laskmist ei toimu, on selgelt kuuldavad loomulikud helid ja ka inimese jutt, sest AurisImpulse troppides olevad filtrit summutavad ainult äkilist impulssmüra ning lasevad Sul selgelt kuulda ja kuulata looduse helisid või lasketiiru instruktori korraldusi. Samuti säilitavad meie filtrid Sinu kõrvade ruumilise helitaju, et oleksid võimeline aru saama helide suunast ja kaugusest – see on väga tähtis näiteks jahimeestele kellel on vajalik aru saada kust suunast ja kui kaugelt ulukite helid kostuvad.

Filtrid AurisImpulse kõrvatropid on mõeldud kasutamiseks keskkonnas kus esineb kõrgeid helirõhu impulsse, kuid puudub pidev müra.

AurisImpulse kõrvatropid on sertifitseeritud Euroopa standardite (EN 352-2:2003) järgi klassifitseeritud kuulmiskaitse.

AurisImpulse-Lite kõrvatropid ei ole Euroopa standardite (EN 352-2:2003) järgi klassifitseeritud kuulmiskaitsena. ScanAuris soovitab kanda AurisImpulse-Lite kõrvatroppe koos üle kõrva kantavate kõrvaklappidega, sest nii tagad parima kaitse oma kõrvade tervisele.

Kuna meie kõrvatropid on toodetud täpselt sinu kõrvakanalile, ei saa olema Sul probleeme nende troppide pikaajalisel kasutamisel – tropid püsivad täpselt kõrvakanalis, on piisavalt pehmed, (70 Shore A meditsiiniline silikoon) et vältida kõrva tundlikuks muutumist pikaajalisel kandmisel ning samuti võimaldavad meie kõrvatropid sisekõrvas õhuvahetust, mis vähendab ebamugavustunnet.

AurisImpulse

Toote hind: 840€ (km-ga)


AurisImpulse-Lite

Toote hind: 160€ (km-ga)