Lenda ilma kõrvavaluta

ScanAuris soovib, et Sa naudiksid lendamist ega peaks muretsema kahju pärast, mida see võib Sinu kõrvadele põhjustada. See kehtib nii sagedasti lendavale reisijale kui ka lennuekipaaži personalile.

Lennuki äkiline kõrguse muutumine võib põhjustada kõrvades nn lukku läinud tunde. Selle põhjuseks on keskkõrva staatilise õhurõhu ja salongi muutuva õhurõhu erinevus. Kui Sul on kõrvas kõrvavaik, siis võib see tekitada täiendavaid komplikatsioone kõrva rõhu võrdsustamisel õhkutõusu ja maandumise ajal.

Lennuki mootoreid on kuulda kabiinis heliintensiivsusega 85dB – ja stardi ajal või vanematel lennukitel veel valjemini. 85dB on piir, mille juures näiteks Ühendkuningriigi tööandja on kohustatud tagama töötajatele kuulmiskaitse, et nende kõrvu kaitsta. 85dB on piisavalt vali, et tekitada pöördumatuid kuulmiskahjustusi ja tinnitust.

Parim viis kaitsta oma kõrvu lendamise kahjulike mõjude eest on kasutada ScanAuris isikustatud kuulmiskaitsevahendeid, mis sobivad Sinu kõrvaga ideaalselt, kuna valmistame neid oma revolutsioonilise 3D-kõrvaskanneriga. Selle skanneri abiga saame Sinu kõrvast personaalse 3D mudeli.

Peale skaneerimist saadame Sinu kõrvade 3D jäljendi Saksamaale, kus valmivad kõrvatropid. Skaneerimisest kuni toote kättesaamiseni kulub aega keskmiselt 12 tööpäeva. Saadame Sulle toote koos selgete juhistega kuulmiskaitse kasutamise ja hooldamise kohta – või võid lihtsalt tulla tagasi ScanAuris kontorisse, mida varem külastasid ning me näitame Sulle täpselt, kuidas kõrvatroppe kasutada.

... Kui Sa oled sage lendaja, siis on võimalik asetada kõrvatroppide sisse spetsiaalne filter. Need spetsiaalsed filtrid võimaldavad paremat õhurõhu võrdsustumist õhkutõusmisel ja maandumisel, samuti vähendavad nad lennuki mootorite heli.

ScanAurise isikustatud, filtriga kuulmiskaitsevahendid on kohandatud inimese hääle heliga, nii et ilma neid kõrvast eemaldamata saad ikkagi suhelda salongipersonali ja Sinu läheduses viibivate inimestega.

Meie ergonoomiline disain teeb kõrvatropi pikaajalise kandmise väga mugavaks ning tagab, et kõrvatropid painduvad ja muutuvad kõrva loomuliku liikumisega.

Soovime Sulle meeldivat lendu!

AurisAviation

Toote hind: 200€ (km-ga)