Täielik mürakaitse nii tööandjale kui ka töötajale

ScanAuris on ainuke omalaadne ettevõte Põhja-Euroopas ning Baltimaades, kes kasutab isikupärastatud kuulmiskaitsevahendite valmistamisel – täpsemalt kõrvajäljendi võtmiseks – 3D skannerit.

Teostame elustiili analüüsi ning pakume seejärel 3D-skaneerimist, printimist ning vastavaid mürafiltreid, et kaitsta tööliste kõrvu kahjustavate helide eest ning ühtlasi säästa eos ka tööandjaid hilisema, müra poolt tekitatud kuulmiskahjustuste kompenseerimise eest.

Meie silikoonist troppide tükihind on küll hulga kallim kui odavate, vahust troppide hind ent juba esimese aastaga oled Sa oma raha tagasi teeninud. Nimelt kulub vahust kõrvatroppide peale kõvasti rohkem raha, arvestades, et neid on vaja aina uuesti ja uuesti soetada.

Lisaks on tavalised vahust tropid ja mürasummutavad kõrvaklapid töölistele väga ebamugavad. Seda eriti suvel palavate ilmadega, mis muudavad nii tropid kui ka klapid näiteks ebahügieeniliseks. Seetõttu võivad töölised otsustada neid üldse mitte kanda.

Filtrid meie kõrvatroppides lasevad läbi inimeste poolt loodud helisagedused, näiteks tavalise rääkimise, blokeerides samal ajal valju ja kahjuliku masinate poolt tekitatud müra. See laseb Sinu töölistel keskenduda kõige olulisemale – hästi tehtud tööle! Samal ajal hoides nende tervist. Enam ei pea ebamugavaid klappe muudkui ära võtma ja siis uuesti pähe tagasi panema lihtsalt selleks, et töökorraldusi kuulda või kolleegiga suhelda.

Ütle ei mürast põhjustatud kuulmiskahjustustele!

AurisIndustrial

Võta Meiega ühendust, et saaksime teha Sinule sobiva pakkumise.

Spetsifikatsioon:

Tööstus troppide spetsifikatsiooni pilt