Ootame Sind enda sekka, tootmisspetsialist!

... Täpsemini öeldes otsime isikupärastatud kõrvatroppide tootjat. Otsime enda ridadesse inimest, kes muudaks 3D kõrvajäljendid ehtsaks füüsiliseks tooteks, kasutades 3D printimise seadmeid. Selliseid kõrvatroppe poeriiulilt ei leia!

Töö ei ole liialt keeruline, küll aga Sulle peaksid huvi pakkuma tehnoloogia ja uued põnevad lahendused ning tore, kui oskad nautida ka omaette nokitsemist.

Kõrvatroppide tootmiseks valid endale ise sobiva aja niisiis on tööaeg mõnusalt paindlik. Toodete valmistamiseks ja valmis saamiseks on aega 1-2 nädalat alates tellimuse kättesaamisest.

Sinu peamiste tööülesannete hulka kuuluvad:

... Meie pakume Sulle:

Samuti pead olema valmis looma kas OÜ või olema FIE, et saaksime osutatud teenuse eest tasuda.

ScanAurise tegevjuht saab aidata vajadusel OÜ asutamisega, arveldustes ning muudes nüanssides, mida ettevõtte asutamine endas hõlmab.

Saada enda CV ja lühike kaaskiri aadressile info@scanauris.ee või helista meile telefonil: (+372) 5897 3304 ja küsi lisainfot meie tegevjuhilt.

ScanAuris OÜ on isikupärastatud kõrvatroppe tootev ettevõte, kelle missiooniks on inimeste elukvaliteedi parandamine jätkusuutlikuks jäädes. Kvaliteetsed isikupärastatud kõrvatropid valmivad kliendi kõrva järgi ja on mõeldud aastatepikkuseks kasutamiseks.