Meist

Meie kuulmismeel aitab meil igapäevaselt end ümbritsevas keskkonnas mugavalt tunda. Tänu kuulmisele on meil võimalik tunnetada heli, määrata selle asukohta ning liikumist ruumis.

Tihtipeale ei adugi me, kui oluline roll on meie kõrvadel argitoimetuste juures. Kuniks meie kuulmine on hea võtame seda iseenesestmõistetavalt nagu muidki asju elus.

Mõnikord juhtub aga nii, et sooviksime enda kõrvad hoopis lukku keerata. Mõni heli lihtsalt on üleliigne ega vaja meie tähelepanu – näiteks norskav kaaslane või automüra teiselt poolt seina. Taoliste helide summutamisega garanteerid endale parema une, läbi mille aitad enda kehal ja vaimul taastuda, et olla valmis uue päeva väljakutseteks.

Võib olla ka nii, et kõrge müratase tööpostil hakkab ajapikku meie kõrvadele väsitavalt mõjuma. Kehv kõrvakuulmine võib olla suisa kutsehaigus, kui töötajal tuleb paratamatult kokku puutuda püsiva valju heliga.

Jah, kuulmislanguse põhjuseid on ka selliseid, mida ei pruugi olla alati võimalik ennetada. Küll aga saab kaitsta oma kuulmist igapäevase mürafooni eest, kasutades selle jaoks kvaliteetseid mürakaitsevahendeid.

ScanAuris OÜ missiooniks on pakkuda Sulle päris Sinu enda kõrva jaoks kohandatud kõrvatroppe, mis suudavad teenida Sind ja Sinu kõrvu keskmiselt viis aastat.

Kõrvakuju skaneeritakse United Science eFit tehnoloogia abil, mille käigus saadakse välise kuulmekäigu- ning kõrvalesta süviku jäljend. Sinu kõrva 3D jäljend modifitseeritakse seejärel käsitsi virtuaalse mudelina kujundiks, millest omakorda luuakse prinditavad vormid. Järgnevas töötlusprotsessis sünnivad Sinu kõrvadega ideaalselt kohanduvad, individuaalselt kujundatud kõrvatropid.

Vaata lähemalt, mida antud protsess endast kujutab.

Kõrvatropid valmistatakse Medical-Grade silikoonist ning saad nende peale kindel olla aastaid, kui hoolitsed nende eest sama hästi nagu nemad Sinu kõrvade tervise eest!

Su kõrvad tänavad Sind!